Anasayfa > Hakkımızda

Hakkımızda

Kurumsal

Değerli Ziyaretçimiz,

2010 yılında mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her zaman başarıdan başarıya koşan Temiztaş, Türkiye’de taş sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Temiztaş, dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli ürünleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten Temiztaş, yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır. Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.

Kuruluşundan bu güne Temiztaş ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

FİRMA PROFİLİ
  • Misyon
  • Vizyon
  • Kurumsal
  • Ekibimiz
Online Katalog
temiztas
Uygulamalar

Hakkımızda

Misyon

Vizyon

Ekibimiz

İletişim

Merkez : Organize Sanayi Bölgesi Ada 135 Parsel 3 Merkez / Giresun

temiztas@hotmail.com

Tel : 0454 225 87 63

Tel : 0454 225 87 64

Gsm : 0536 447 22 66